Kochani, nie jest łatwo przekazywać pewne informacje, ale winni jesteśmy podzielić się pewnym ogłoszeniem. Chcielibyśmy poinformować, iż koncert na KontenerART będzie naszym ostatnim koncertem z udziałem Iwa.

Spędziliśmy razem w piątkę łącznie pięć lat wspólnego działania. Były to lata ciężkiej pracy. Wydaliśmy razem w 2019r. EP-kę Chaos i Absurd, a w 2022r. pełnoprawną płytę LMD. Zagraliśmy wiele koncertów z których każdy był wyjątkowy i magiczny. Spędziliśmy niezliczone godziny na salkach prób, wspólnych rozmowach i snuciu rozmaitych planów. Przez te lata, poznaliśmy masę cudownych ludzi, którzy wypełnili naszą przestrzeń zespołową. Za każdą z tych chwil Iwowi serdecznie dziękujemy! Dlatego też wpadnijcie licznie już 21.06. Lunatycy Martwej Dyskoteki w KontenerART 21.06 i razem z nami podziękujcie Iwowi za ten wspólny czas!

Projekt Lunatycy Martwej Dyskoteki będziemy dalej kontynuować we czwórkę, a Iwowi życzymy kolejnych sukcesów! O tym co dalej z pewnością będziemy informować na bieżąco!

Fot. Evelja lepszyPOZNAN.pl

Dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *